Сант Мат: Медитація на внутрішні Світло і Звук


Чому ми тут?

Протягом століть це просте питання було основою прагнення людини здобути духовні знання. Ставлячи питання, ми знаходимо відповіді. Поки не почнемо запитувати, хто ми є і чому знаходимось тут, ми будемо проживати наші життя так і не знайшовши величезного скарбу життя всередині себе.

Справжня мета полягає у тому, щоб пробудитись як душа й об'єднати свою індивідуальну душу з Богом, незмінним і постійним Джерелом усього життя, любові, мудрості та спокою. Самопізнання й Богореалізація – права, які отримує кожна людина від народження, оскільки усі ми є дітьми одного Отця. Це возз’єднання душі з Богом – головна мета нашого власного практичного духовного досвіду.

Практикуючи медитацію на внутрішні Світло та Звук ми можемо дізнатися, хто ми, чим ми є і чому тут знаходимось, і таким чином виконати призначення нашого життя. Аби знову з'єднатися з найвищим Джерелом знання, ми потребуємо допомоги того, хто вже має безпосередній зв'язок із Ним.

У цьому було завдання усіх великих Майстрів та Святих протягом століть. Цей світ був благословенний присутністю істинного Майстра в усі часи. Такі Майстри приходять пробудити нас від сновидінь й дати нам розуміння й досвід Істини з перших рук. Вони приходять, щоб розігнати темряву невігластва, яка панує у цьому матеріальному світі, вивільняючи Світло, сховане всередині кожної людини.

Сант Балджит Сінґх

Сант Балджит Сінґх

Майстер Сант Мат

Зробіть наступний крок

Тут ви знайдете інформацію про заняття, події, а також про представників у вашому регіоні, з якими ви можете зв'язатися.

«Зробіть крок у безмежний Всесвіт і почніть нове життя! Втратьте себе в любові до Бога, й залишайтесь поглиненими Його чарівністю. Існує лише одна мета у житті. Якщо ви одного разу занурилися у Його любов, то у вас ніколи не виникне причини залишити Його лоно. Істина знаходиться всередині, вона не назовні»
— Сант Балджит Сінгх

Звертайтеся до webmaster

Copyright © 2022 Sant Baljit Singh