Сант Мат: Медитація на внутрішні Світло і Звук


Хто такий Сант Балджит Сінгх

«Пізнай себе» було основною темою усіх Майстрів, що приходили до теперішнього часу. Дізнатися, хто ми і чим ми є насправді – найважливіше для нас. Ті, хто пізнав себе (ми можемо називати їх «Майстрами» або будь-якими іншими іменами, які нам подобаються), не тільки можуть вказати нам шлях, а й дати нам досвід цього шляху, Шляху життя.

Сант Балджит Сінгх навчає нас стародавній, природній науці Сант Мат. Сант Мат досліджує нашу духовну сутність й наші відносини з Джерелом Творіння або Богом. Основа Сант Мат полягає у підтвердженні духовних принципів через особистий досвід нашого істинного «Я», або душі, за допомогою медитації.

Сант Мат за своєю суттю є практичним шляхом, який дозволяє нам реалізувати себе як душа й знайти Бога. В основу шляху Сант Мат покладені два основних обов'язкових принципи, а саме: компетентний Майстер, який живе у наш час, і регулярні медитації на внутрішні Світло та Звук.

В даний час шлях передається компетентним Майстром Сант Балджитом Сінгхом.

Сант Балджит Сінґх

Сант Балджит Сінґх

Майстер Сант Мат

Зробіть наступний крок

Тут ви знайдете інформацію про заняття, події, а також про представників у вашому регіоні, з якими ви можете зв'язатися.

«Зробіть крок у безмежний Всесвіт і почніть нове життя! Втратьте себе в любові до Бога, й залишайтесь поглиненими Його чарівністю. Існує лише одна мета у житті. Якщо ви одного разу занурилися у Його любов, то у вас ніколи не виникне причини залишити Його лоно. Істина знаходиться всередині, вона не назовні»
— Сант Балджит Сінгх

Звертайтеся до webmaster

Copyright © 2022 Sant Baljit Singh