Сант Мат: Медитація на внутрішні Світло і Звук


Що таке медитація?

Простіше кажучи, ми медитуємо на те, на чому концентруємо свою увагу. Тому медитація сама собою не є хорошою чи поганою. Усе залежить від об'єкта нашої уваги. Від самого народження наша увага постійно направлена у зовнішній світ через наші п'ять органів почуттів.

Оскільки матеріальний світ перебуває у процесі постійних змін, наш стан відображає цю нестабільність і невизначеність на фізичному, емоційному або ментальному рівнях. Як наслідок, ми переживаємо різні стадії занепокоєння та розслаблення, хвороби та здоров'я, страху та спокою, ненависті та любові, тощо. Ця постійна гра між негативним і позитивним (дуальність) і є причиною страждань.

Коли ми відводимо свою увагу від мінливого матеріального світу та зосереджуємо її на внутрішньому Світлі і внутрішньому Звуці Бога (Першоджерела, Наддуші, Вищого «Я» і т.п.), який є джерелом усього Творіння, ми автоматично вбираємо у себе всі якості й атрибути Божественного, які згодом почнуть приваблювати нас до Нього. Щиро й регулярно займаючись медитацією, ми навчимося підніматися над свідомістю тіла й досягати найвищих станів існування.

Сант Балджит Сінґх

Сант Балджит Сінґх

Майстер Сант Мат

Зробіть наступний крок

Тут ви знайдете інформацію про заняття, події, а також про представників у вашому регіоні, з якими ви можете зв'язатися.

«Зробіть крок у безмежний Всесвіт і почніть нове життя! Втратьте себе в любові до Бога, й залишайтесь поглиненими Його чарівністю. Існує лише одна мета у житті. Якщо ви одного разу занурилися у Його любов, то у вас ніколи не виникне причини залишити Його лоно. Істина знаходиться всередині, вона не назовні»
— Сант Балджит Сінгх

Звертайтеся до webmaster

Copyright © 2022 Sant Baljit Singh