Сант Мат: Медитація на внутрішні Світло і Звук


Що таке карма?

Закон карми – це закон дій та наслідків. За кожну нашу дію (у формі думки, слова чи вчинку) ми отримуємо рівнозначну дію по відношенню до нас. Подібно до в'язнів, які очікують закінчення строку, ми прив'язані до існування у нижчих сферах Творіння, де панує закон карми, поки не перенесемо усі наслідки наших хороших та поганих дій та вчинків, здійснених нами від початку часів.

Усі наші вчинки, – годуємо ми голодного чи забираємо у когось життя, їмо яблуко, пліткуємо, молимося, пишаємось собою, – схожі на насіння, яке ми сіємо. Посіяне насіння дасть врожай такого самого насіння. Наслідкам наших дій («врожаю»), має бути дозволено діяти на нас для того, щоб очистити наші кармічні борги та звільнити нас для подальшого просування у більш високі сфери існування.

Закон карми – це закон справедливості. Чіткий, неупереджений, абсолютний та неминучий. Також існує Закон милості, який має силу звільнити нас від наших кармічних оков. Цей закон може впливати на нас завдяки милості досконалого Майстра, який живе у наш час та має повноваження та компетенцію спалювати карми в наших інтересах.

Сант Балджит Сінґх

Сант Балджит Сінґх

Майстер Сант Мат

Зробіть наступний крок

Тут ви знайдете інформацію про заняття, події, а також про представників у вашому регіоні, з якими ви можете зв'язатися.

«Зробіть крок у безмежний Всесвіт і почніть нове життя! Втратьте себе в любові до Бога, й залишайтесь поглиненими Його чарівністю. Існує лише одна мета у житті. Якщо ви одного разу занурилися у Його любов, то у вас ніколи не виникне причини залишити Його лоно. Істина знаходиться всередині, вона не назовні»
— Сант Балджит Сінгх

Звертайтеся до webmaster

Copyright © 2022 Sant Baljit Singh