Сант Мат: Медитація на внутрішні Світло і Звук


Що таке посвячення?

Посвячення означає початок чогось нового. У даному контексті ми маємо на увазі перший крок на шляху духовності. Це - процес, під час якого Сила Майстра прибирає завісу перед внутрішнім вухом і внутрішнім оком, а також усуває причини (карму) нових, майбутніх втілень (реінкарнацій) у цьому світі. Якщо Посвячення пройдено, його неможна відмінити. Більш того, від цього моменту Сила Майстра залишається з душею і обіцяє вести її до самопізнання й Богореалізації.

Посвячення може провести особисто Сант Балджит Сінгх або його вповноважений представник. Під час Посвячення душа отримує безпосередній зв'язок зі своїм Вищим «Я» у його первинній формі Світла та Звуку. Процес триває близько двох годин. Подається теоретична інформація стосовно життя у якості душі та інформація про внутрішні духовні сфери, а потім проводяться дві медитації: медитація на Світло і медитація на внутрішній Звуковий Потік.

Ніколи не стягується ніякої плати за отримання інструкцій до медитації. Людина зберігає свої сімейні стосунки, роботу, релігію, звичаї та інші мирські зв'язки та обов'язки. Немає необхідності йти у гори або усамітнюватися, щоб знайти Бога. Насправді, Майстри завжди підкреслювали важливість становлення людини, тобто повноцінне виконання своїх зовнішніх мирських обов’язків одночасно з розвитком на духовному шляху.

Чи існує різниця між Посвяченням, отриманим від Майстра, й Посвяченням, отриманим від уповноваженого представника?

Посвячення – це духовний практичний процес, який здійснює Сила Майстра. Тому немає різниці, чи безпосередньо Майстер надає Посвячення, чи вповноважений представник.

Сант Балджит Сінґх

Сант Балджит Сінґх

Майстер Сант Мат

Зробіть наступний крок

Тут ви знайдете інформацію про заняття, події, а також про представників у вашому регіоні, з якими ви можете зв'язатися.

«Зробіть крок у безмежний Всесвіт і почніть нове життя! Втратьте себе в любові до Бога, й залишайтесь поглиненими Його чарівністю. Існує лише одна мета у житті. Якщо ви одного разу занурилися у Його любов, то у вас ніколи не виникне причини залишити Його лоно. Істина знаходиться всередині, вона не назовні»
— Сант Балджит Сінгх

Звертайтеся до webmaster

Copyright © 2022 Sant Baljit Singh