Сант Мат: Медитація на внутрішні Світло і Звук


Яка мета людського життя?

Сант Мат – практичний шлях життя, спрямований на реалізацію свого істинного «Я» як душі та пробудження у найвищій свідомості – Богореалізацію.

Основою шляху Сант Мат є універсальна практика медитації, не пов'язана з якоюсь конкретною традицією чи релігією. Практикувати цей вид медитації та отримувати від нього задоволення можуть люди будь-якого віку, традицій чи релігій.

Суттєвим компонентом Сант Мат є прямий контакт із власним Вищим «Я» на рівні душі у формі внутрішнього Світла й внутрішнього Звуку. Майстер, який живе у наш час, може встановити цей зв'язок для кожного, хто бажає його отримати, безкоштовно. Внутрішні Світло та Звук є внутрішніми Божественними проявами, відомими в деяких традиціях як Слово або Святий Дух; вони являють собою зв'язок душі з Наддушею, зв'язок між Богом і Творінням.

Сант Балджит Сінґх

Сант Балджит Сінґх

Майстер Сант Мат

Зробіть наступний крок

Тут ви знайдете інформацію про заняття, події, а також про представників у вашому регіоні, з якими ви можете зв'язатися.

«Зробіть крок у безмежний Всесвіт і почніть нове життя! Втратьте себе в любові до Бога, й залишайтесь поглиненими Його чарівністю. Існує лише одна мета у житті. Якщо ви одного разу занурилися у Його любов, то у вас ніколи не виникне причини залишити Його лоно. Істина знаходиться всередині, вона не назовні»
— Сант Балджит Сінгх

Звертайтеся до webmaster

Copyright © 2022 Sant Baljit Singh